تابلوسازی حروف فلزی

یکی از رایج ترین تابلوها ، تابلوسازی حروف برجسته در ایران میباشند .

حروف برجسته پلاستیک

اینگونه تابلوها از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور پلکسی در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود .

حروف برجسته

نورپردازی در این تابلوسازی از طریق ال ای دی و یا اس ام دی انجام می پذیرد. تابلو های پلکسی گلاس قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشند .

تابلو حروف برجسته استیل

برش و اجرای این حروف از طریق دستگاه لیزر با دقت بسیار زیاد توسط متخصصان ما انجام می پذیرد و در کوتاه ترین زمان ممکن نصب در محل انجام خواهد شد .

تابلو سازی حروف برجسته

حروف برجسته فلزی از قبیل ساخت تابلو حروف برجسته از جنس استیل و آهن میباشد. این حروف برجسته میتوانند در رنگهای گوناگون و تا ضخامت ۵-۶ سانتیمیتر تهیه شوند.

تابلوهای استیل

تابلوسازی حروف استیل نوعی از حروف برجسته می باشد که به خاطر برجستگی که دارند از زیبایی خاصی برخوردارند. حروف برجسته فلزی معمولاً برای فضاهای بیرونی که در منشاً نور خورشید، باران و غیره هستند استفاده میشوند.

تابلو سازی حروف برجسته چلنیوم

در ساخت تابلوسازی حروف برجسته استیل به سه صورت نقره ای براق، نقره ای خشدارو استیل طلایی رنگ میباشد. حروف برجسته غیر فلزی میتواند از ورقهای پلکسی و مولتی تهیه شود و قابلیت اجرا در رنگهای گوناگون را دارد.

ساخت حروف برجسته چلنیوم

معمولاً از این گونه حروف برجسته برای فضای داخل استفاده میشود. ساخت و استفاده از حروف برجسته یکی از قدیمیترین و متداول ترین متد در امر تبلیغات محیطی میباشد که ضمن بعد بخشیدن به حروف، جلوه بسیار خوبی نیز دارد.